m

Our Mission Statement

This is Photoshop's version of Loremer Ipsn gravida nibh vel velit auctoregorie sam alquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit.

Contact Us

Top
 

Şirket Tarihçesi

Zulle / Şirket Tarihçesi

20 yılı aşkın iş tecrübemiz ve piyasa deneyimimizle, emlak ve gayrimenkul yatırımlarında edindiğimiz birikimi 2018’den bu yana çelik konstrüksiyon imalatı, betonarme ve konut üretimi gibi alanlarda başarılı projelere dönüştürdük.

Türkiye’nin birçok ilinde güçlü ve başarılı projelere imza attık. Sapanca’da Ramada by Wyndham otel projesini başarıyla tamamladık. Fethiye Turanç Koyu’ndaki Tims Productions kuruluşu olan Yaz Collective projesini de başarıyla hayata geçirdik. Ankara Kızılcahamam’dan İzmir Urla’ya, Bodrum Yalıkavak’tan Diyarbakır Çınar’a, Niğde Sazlıca’dan Kastamonu Cide’ye, Hatay Arsuz’dan Antalya Kaş’a ve Konya Meram Queens Garden’a kadar, tamamladığımız projelerimiz arasında birçok prestijli ve başarılı çalışma bulunmaktadır.

2007 yılında İstanbul’dan Konya’ya adım atan Zulle İnşaat Petrol Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., emlak alım-satım ve aracılık işlemleriyle sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. İlk yıllarda kurumsal emlak şirketleriyle iş birliği yaparak yerel inşaat firmalarıyla ortaklık kurmuş ve konut imalatına adım atmıştır.

Sonraki yıllarda uzmanlaşarak dijital pazarda etkin bir rol oynamış, gayrimenkul alım-satım işlemlerine, otel ve petrol istasyonlarına yönelmiştir. Ticari gayrimenkullerden elde ettiği kazançlarla, eski binaları satın alıp revize etmiş, yenilerini yapmış ve böylece kurumsal kimliğini güçlendirmiştir.

2013’te ticari arsalarla çalışmaya başlayan Zulle, Konya ve İstanbul’da ticari arsa alım-satımında öncü olmuş, büyük çaplı zor ticaretleri başarıyla tamamlamıştır. 2015’te Alanya Avsallar’da 12 bin m² alan üzerine 120 bağımsız bölümden oluşan 5 yıldızlı bir otel projesi tasarlamıştır.

2017’de İstanbul’da ve çevre ilçelerde al-sat çalışmalarını sürdüren Zulle, Konya’da özel hastane ve öğrenci yurtları alanları oluşturmuştur. 2019’da dijital pazara giriş yaparak tekstil ve ham madde üzerine faaliyetlerini sürdürmekte ve geliştirmektedir. 2020’de Ankara Çankaya’da Toplum Bahçeleri ve Hobi Bahçeleri Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği’ni kurmuş ve başkanlık görevini sürdürmektedir.

Zulle, samimiyet ve güvenilirlik ilkesini benimseyerek sektöründe öncü bir konuma gelmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, seçkin müşteri portföyü ve profesyonel Ar-Ge çalışmalarıyla öne çıkmaktadır. 2022’de yurtdışı ticaretini güçlendiren Zulle, Hollanda’da bir firma ile iş birliği yaparak üretimlerini 44 m² Hollanda Model Tiny Houseları’nı Hollanda’ya göndermektedir.

Çelik yapılar, sağlamlığı, dayanıklılığı ve hızlı montajı ile modern inşaat sektörünün vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Firmamız, çelik konstrüksiyon yapıların avantajlarından faydalanarak inşaat sektöründe öncü bir konuma gelmeyi hedeflemektedir. Uzman mühendis ve mimar kadromuz, çelik yapıların tasarımından üretimine kadar her aşamada titizlikle çalışarak müşterilerimize en yüksek kalitede ve güvenli yapılar sunmayı amaçlamaktadır.

Birçok farklı şehirde imza attığımız yapılarla endüstriyel ve fonksiyonel mimari çözümlerde uzmanlığımızı sergiliyoruz. Her bir projemizde, deneyimli ve uzman bir ekiple çalışarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Endüstriyel yapılarımız, modern tasarım ve fonksiyonelliği bir araya getirerek, işletmelerin ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılamak üzere tasarlanıyor. Uzman kadromuz, her bir projede titizlikle çalışarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ve projelerimizi başarıyla tamamlamayı hedefliyor.

Planlama

Projelerinizin detaylı planlamasını yaparak, en etkili ve verimli sonuçlara ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Özel Çizim ve Tasarım

Görsel ve işlevsel özellikleri birleştiren özgün mimari çözümler sunuyoruz.

Montaj ve Kurulum

Projelerinizin etkin bir şekilde tamamlanması için sunduğumuz montaj hizmetleriyle her zaman yanınızdayız.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.